Bebek

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar ve yorumları nelerdir? Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar, kullanıcı yorumları ve içeriği hakkında her şeye bu yazıda ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz için en iyi ıslak mendili seçmek mi istiyorsunuz? Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz. Bebek kozmetik üreticisi olan Uni Baby, Hassas Dokunuş serisini satışa çıkardı.

Bebekler için ıslak mendil ilk 6 ay oldukça önemlidir. Çünkü bebeğinizin cildi oldukça narin ve hassastır. Bu yüzden doğal ve saf ıslak pamuk mendil kullanmalısınız. Bu bağlamda Uni Baby Hassas Dokunuş Islak mendil sizlere yardımcı olacaktır. Doğumdan itibaren olmak üzere Uni baby hassas dokunuş ıslak mendil grupları şöyledir;

  • Uni Baby Yenidoğan Hassas Dokunuş 0-6 ay
  • Uni Baby Hassas Dokunuş 6-12 ay
  • Uni Baby İlk adım ıslak mendil 12+ ay
  • Uni Baby Aktif ıslak mendil 24+ ay

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil İçeriği

Bebeğinizin günlük ıslak mendil ihtiyacını karşılaması için özel olarak üretilen Uni Baby Hassas dokunuş ıslak mendil serisi, alkol, paraben, SLES, boya ve diğer zararlı bileşenleri içermez. Üstelik Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil ilk 12 ay olan 2 farklı modelde koku içermez. Sonraki serilerde ise özel bebek kokusu içermektedir. Türkiye’nin ilk prebiyotik içeren ıslak pamuk mendili unvanını kazanan Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil, cilde uygulandığı taktirde 3 kat bebeğinizin cildini nemlendirecektir. Böylelikle bebeğinizin cildi uzun süre nemli kalacak ve doğallığını koruyacaktır.

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar
Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar, ürünün yeni çıkmış olmasına rağmen oldukça iyi ve kaliteli olduğunu belirtiyorlar. Aldığımız geri dönüşlere göre ürünün 12. aydan itibaren olan serisinin kokusunun ve kalitesinin oldukça iyi olduğu da belirtiliyor. Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar, ürünün kapaklı olması sayesinde daha az kuruma yaptığını ve zararlı madde içermemesinden dolayı rahat bir kullanım alanı olduğu için memnun kaldıklarını da ifade ediyorlar.

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullanan anneler, ürünün fiyatını biraz pahalı fakat kalitesinin fiyatına göre çok çok iyi olduğunu söylüyor. Biz de yaptığımız araştırmalara göre yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen oldukça çok satılan bir ıslak mendil olduğunu söyleyebiliriz. Rakiplerine göre yeni çıkan bir ıslak mendil olmasına rağmen çok fazla satılmaktadır. Uni Baby ıslak mendil kullananlar ise genel çoğunluk olarak ürünün kalitesini ve fiyatını bildiği için bu ıslak mendilin de rekabet olarak diğer rakiplerine fark attığını kısa süre içerisinde görebiliriz. Uni baby gerek ıslak mendil, gerek bebek şampuanı ve kremleri gibi bir çok alanda üretim yapan bebek bakım üreticisi olarak bilinmektedir. Özellikle Uni Baby ıslak mendiller, bebekler için en çok tercih edilen ıslak mendiller arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Yorumları

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Yorumları ise henüz pazaryeri vb. platformlarda çok yaygın olmasa bile ebeveynler tarafından yukarıda belirtildiği gibi memnun kalındığını ve kaliteli bir yapıya sahip olduğu söyleniyor. Sensitive serisinden geçiş yapan bir ebeveynimiz ise üründen oldukça memnun olduğunu söylüyor. Diğer platformlarda ise bir ebeveynimiz ürünün kokusundan memnun olmadığını belirtiyor.

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil genel anlamda fiyatına göre çok çok iyi bir ıslak mendil diyebiliriz. Özellikle uni baby yeni doğan ıslak mendil olarak başlamasıyla birlikte aynı serinin devamının üretilmiş olması, bebeğinizin cildine farklı bir ıslak mendil uygulamadan direkt olarak o ıslak mendile alışarak büyümesi anlamına geliyor. Bu da bebeğinizin cildini korur ve diğer farklı ıslak mendillere karşın daha çok etki sağlar. Bebekler için tercih edilebilecek ıslak mendiller arasında uni baby hassas dokunuş serisini de eklemenizde fayda var.

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar
Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar
Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Yorumları
Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Yorumları

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil Kullananlar olarak siz de kullanıyorsanız bizlere yorum yap bölümünden ürün hakkında yorumlarınızı iletebilirsiniz. Böylelikle daha fazla anne ve babaya yorumlarınız ulaşır ve doğru seçim yapması konusunda yardımcı olabiliriz. Bebek kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu