Hamilelik

Kolay Hamile Kalma Yolları- Yöntemleri

Kolay hamile kalma yöntemleri, kolay hamile kalma yolu kürleri teknikleri

Kolay Hamile Kalma Yolları- Yöntemleri Herkes gibi sizinda kafanızı kurcalayan bir soru bu. Aslında tespitinin basit olduğunu söylemekte fayda var arkadaşlarım. Yediğimiz ve tükettiğimiz gıdalardan, havadaki değişikliklerden, yada psikolojik olarak hamile kalamama durumlarını çok fazla taktığımızdan dolayı hamile kalmamız biraz güçleşiyor.

Kolay Hamile Kalma Yolları- Yöntemleri

 

Aslında bizlerin planlı ve programlı bir şekilde bilmesi gereken en önemli hususun yumurtlama gününü bilmenin olduğunun altını çizmek gerekiyor diye düşünüyoruz. Sizler hamile kalacağınız günü biliyor olmalısınız en azından tahmin edebilmelisiniz. Tabi ki bunun için öncelikle yumurtlama günlerinizi bilmeniz gerekiyor. Bunun için piyasada tükürük testinden yapılan testlerinde olduğunu bilmeniz gerekiyor. Tabi ki şaşırmadan tam anlamı ile bileyim çocuk istiyorum diyorsanız testlerden yararlanmanızı öneriyoruz.

 •    Hangi günler hamile kalmak için uygun ?

Diyelim ki siz 1 ocak’ta adet oldunuz bu adetinizin eğer ilk günü ise ve siz 28 30 günde bir düzenli şekilde adet oluyorsanız sevgili arkadaşlarım. ilk gün dahil olmak üzere 14 gün ileri tarihe gitmeniz ve onu takip eden 5 günü ( o gün dahıl ) boş geçirmemeniz gün aşırı birliktelik yaşamanız önerilir.

 •    Kolay Hamile Kalmak İçin Yöntemler Teknikler Şunlardır :

  • Adet tarihini kesinlikle bir kenara not edeceksin.
  • Yumurtlama yani ovülasyon gününü mutlak suretle bileceksin.
  • Yumurtlamandan önce ve sonrası iki üç günü boş geçirmeyeceksin.
  • Kilonu kontrol altına alacaksın yürüyeceksin.
  • Dengeli şekilde beslenip özellikle baylık tüketeceksin.
  • Spor olmaz ise olmaz en azından günde bir saat yürülüş yapacaksın.
 • Folik asidin eksik ise doktor tavsiyesi ile destek alacaksın.
 • Alkolu sık tüketiyor isen en azından bir süre bebek olana kadar ara vereceksin.

Hamile Kalma Pozisyonları

1.   En Hızlı Hemen Hamile Kalma PozisyonuE (Misyoner Pozisyonu)

Türkiye’de ve dünyada en fazla kullanılan pozisyonlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Kadının altta ve erkeğin üsttet olduğu bu pozisyonda kolay şekilde hamile kalabilirsiniz. Altta olacağınızdan dolayı yumurtalarınız sperm ile çok kolay buluşacaktır.

2.   Hızlı Hamile Kalma Pozisyonu  ( Doggy Pozisyonu)

Halk arasında daha çok köpek pozisyonu olarak bilinen bu yöntem de çok fazla kullanılıyor hamile kalmak için en uygun pozisyonlardan ikincisi diyebiliriz. Göğüs kısımlarınız ve vajinal durum aşağıya doğru olduğundan dolayı erkek spermleri yumurtalıklara daha hızlı şekilde ulaşacaktır. Geri akan spermleri sıkıntı yapmayın hangi ilişki türü olur ise olsun sırt altınıza bir yastık koyarak on on beş dakika bekleyebilirsiniz.

3.    Hamile KAlma Pozisyonları (Bacak Omuza Yöntemi)

Özellikle askerliğini yapan erkekleri, aralarında bacak omuza şakaları yaptığını biliyoruz kızlar tam olarak dedikleri bu aslında. Bu pozisyonda yatış yaparak erken şekilde kolaylıkla hamile kalabilmeniz mümkün olacaktır

4.    Gebe Kalma Pozisyonlarından ( Yan Yatış )

Hemen hamile kalacağınız diğer bir pozisyonumuz daha var kızlar bu pozisyonun adı yan yatış pozisyonudur. Kadın olabildiğine rahat olduğundan dolayı özellikle gerdek geceleri bu pozisyonun kullanılması doğru olacaktır. Bacak omuza ya da diğerleri ( gerdek içni diyorum ) kullanılmasa daha iyi olur. Stresi azaltacak bu yöntemi de çocuk yapma pozisyonu olarak değerlendirebilirsiniz romantikte olur diye düşünüyorum.

5.    Anlatalımlı HAmile Kalma Pozisyonu  ( Basket Pozisyonu)

Göz göze ve nefes nefese olan bu pozisyonun çok fazla kullanıldığı bilinen bir gerçek. Özellikle eşlerinizin bellerini sararak ilişkiye devam edebilirsiniz Hele de siz YUMURTLAMA DÖNEMİNİ biliyor iseniz bu pozisyon ile gebe kalmama ihtimaliniz bulunmamakta kadınla

6.     Kolay Hamilelik İçin Anlatımlı Pozisyon ( Maska Pozisyonu)

Makas pozisyonunu kullanabilirsiniz. Eşleriniz yüzleri birbirine dönük kadının bacağı sizin bacağınızın üzerinde ve makas olacak şekilde ilişki yaşanılabilir. Tabiki kilo problemi olmayanların bu yöntemi kullanması doğru olacaktır. Penis boyu küçük erkekler ile kiloluların bu yöntemi kullanmamasını tavsiye ediyoruz.

7.     Hızlı Hamilelik İçin Pozisyon (Ters Kovboy Pozisyonu)

Son olarak sizlere kovboy pozisyonunu sunacağız. Bu teknik ile kontrolü elinde bulundurayım gidip gelmeler benim elimde olsun diyen kadınlarımız da kullanabilir. Eşlerinizin sırt üstü yatması ve resimdeki şekilde pozisyon alabilirsiniz. Özellikle ilk gece için tercih edilmeyecek sıkıntılı bir pozisyon olabilir. Aman dikkat edelim 🙂

Sizlerin hızlı şekilde hamile kalması adına anlatımlı hatta ileride videolu ( çizim video ) olarak pozisyonları sunacağız kızlar. Sizin de hemen hamile kalma ile ilgili bir yöntemi ve ya pozisyonu var ise bizlere yorum olarak atabilirsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınız için bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu