Bebek

Bebek Giyim Markaları Listesi

Bebek giyim markaları listesini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Hem ülkemizde hem de dünya çapında faaliyet gösteren en iyi bebek giyim markaları listesi hangileri sorusunun cevabı bu yazımızda. Bebek giyim markaları listesinde kaliteli ve ünlü marka önerileri olacak. Listede pahalı veya uygun fiyatlı markalar diye ayrım yapmadan sizlere sunduk. Sizlerin tavsiyesi doğrultusunda listemiz sürekli güncel kalacak. En iyi bebek giyim markaları listesi hakkındaki deneyimlerinizi ve yorumlarınızı en alttaki “yorumlar” sekmesine yazmaktan çekinmeyin. Yerli ya da yabancı, en kaliteli, en iyi bebek giyim markaları listesi burada.

Türkiye’deki En İyi Bebek Giyim Markaları Listesi

Ülkemizde faaliyet gösteren aktif bebek giyim markalarını listeledik. Aşağıdaki tüm bebek giyim markalarının internet alışveriş siteleri mevcuttur. Eklenmesini istediğiniz bebek giyim markaları varsa lütfen bize yazın. Sizin favoriniz hangi bebek giyim markası?

1.      E-Bebek

Bir baba olan Halil Erdoğmuş’un bebek bakımıyla ilgili bilgi edinme ihtiyacına istinaden kurduğu bebek üzerine olan sitesi, 2001 yılından itibaren anne-babalara ve anne baba adaylarına hizmet vermeye devam ediyor.

Ebebek, bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen ve bebeğini büyüten bilinçli ailelere ihtiyaç duydukları her türlü bilgi, hizmet ve dostluğu sunmak için yola çıkmış ve sonrasında bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin hızlı, pratik ve uygun koşullarda teminini sağlamak için Ebebek‘i geliştirmiştir. Ebebek, bebek ürünleri alışverişi konusunda Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Ebebek, kaliteli ve uygun fiyatlı bebek giyim markaları listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Ebebek, bebek sahibi olan aileleri Bebeveynler olarak tanımlamıştır. Ebebek çalışanlarını sadece satış yapan kişiler olarak görmemekte ve onları satış danışmanı ya da müşteri temsilcisi diye isimlendirmemektedir. Onları, uzmanlıklarını ve ilgilerini paylaşan birer bebekologlar olarak görmektedir. Ebebek markası, bebek giyim markaları listesinde bir hayli popüler olan bir markadır.

Bebeveyn, gelişim sürecine eşlik eden, öğrenerek ilgilenen kişidir.

 

2.      Civil

Civil Çocuk Dünyası bebek giyim markası, İstanbul Kartal Cevizli’ de bulunmaktadır. 1996 yılında 0-14 yaş bebek ve çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kurulmuştur.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, 650 markaya ait yaklaşık 42000 çeşit ürünü bizlerin beğenisine sunmaktadır. Bebek giyim markaları listesinde ülkemizde yer alan Civil’in yurt içinde 70, yurt dışında 9 mağazası ve 2000’den fazla çalışanı vardır.

Türkiye’nin bir çok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden Civil çocuk dünyası “hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli” sloganıyla ülkemize hizmet vermeye devam ediyor.

 

3.      Joker

Bebek giyim markaları listesinde Joker markası “Gülümseriz, Gülümsetiriz, Ulaşılabiliriz, Bilgiliyiz ve Pratiğiz” kelimeleriyle kendilerini tanıtıyor.

Alışverişin başından sonuna kadar, yakın ilgimiz ve gülümseyen yüzleriyle yanımızda olacaklarını söylüyorlar. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunma vaadinde bulunuyorlar. İnternet siteleriyle ve sayısı her geçen gün artan mağazalarıyla ülkemizde gün geçtikçe daha popüler oluyorlar hep yanınızdayız.

4.      Panço

Panço’nun ticari hayatı 1978 yılına kadar uzanır. Eminönü Sultanhamam’da toptan satış ile maceraları başlamıştır. 1984 yılında markalaşma sürecine ilk adımını atıp, Şişli’de ilk mağazasını açmıştır. 38 yıldır, kendi sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiştir. “Hem kaliteli hem de sağlıklı üretim.” hedefiyle yoluna devam etmiştir.

Panço, 40 yılda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca AvrupaOrtadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, en kaliteli bebek giyim markaları listesine girmiş ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor.

5.      Soobe

Soobe markası “Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda!” sloganıyla bebek giyim markaları listemizde bulunuyor.

Soobe markasının hikâyesi, işte tam da yeni nesil çocukların hikayesi. Soobe nesli, “duygu ve düşüncelerini özgürce dile getirebilen, kendilerini ifade edebilen doğuştan dijital yeniçağın nesli” olarak ifade ediliyor.

0-12 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratmak istemişler. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış tek mağazacılık konsepti Soobe’yi, Dünya ve Türkiye’de çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarlamışlar.

Soo baby markası ile bebek ürünlerinde modayı dahil etmişler. Soobe nesli için yaratılmış Soo baby, hızlı, akıllı, trendleri takip eden, sizin gibi düşünebilen, tamamen bebek ürünü odaklı, güvenilir ve yüksek kaliteli bir marka. 0-12 yaş aralığı için oyun saatlerine farklılık ve renk katacak oyuncaklar Soobe’de mevcut. 0-12 yaş için tekstilden, aksesuara, farklı temaları taşıyan, sezon boyunca yenilenen koleksiyonlarla sürekli trendleri takip edebilirsiniz.

6.      H&M

En güzel bebek giyim markaları listesinde sırada H&M var. Sürdürülebilir bir şekilde harika tasarımları herkesin kullanımına sunma arzumuzla hareket eden bir marka ailesiyiz diyor. Birlikte insanlara ilham almalarını ve kendi kişisel tarzlarını ifade etmelerini sağlayan ve daha döngüsel bir şekilde yaşamayı kolaylaştıran moda, tasarım ve hizmetler sunuyorlar.

Söylemeden geçemeyeceğim H&M markasının bebek ürünleri bizim en beğendiğimiz ürünler arasında yer alıyor. Yaş aralığı bebeğimizin boyu ve kilosuyla tam uyuyor. Kalıpları tam oluyor. Her aile bebek giyiminde sürekli yıkama derdinde oluyor. Sürekli yıkamadan geçmesine rağmen bebek kıyafetlerinde bir çekme ya da bozulma görmedik. Şiddetle tavsiye ederiz.

7.      Breeze


Breeze markası Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. Olarak Mayıs 1996 yılında kurulan 25 yıllık tecrübe ve birikimi ile çocuk tekstil konfeksiyon alanında Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış birimleri ile Türkiye’nin öncü firmalarından biridir.

Breeze Girls ve Breeze Boys markası ile dünya pazarında en iyi bebek giyim markaları listesinde önemli bir yere sahip olan firma tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip ediyor. 0-14 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini bizlere sunuyor. Zincir perakende mağazaları ile bayi ve distribütörlerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

8.    Carter’s & OshKosh

Bebek giyim markaları listesinde bulunan Carter’s “nesilden nesile bebekleri giydiriyoruz” sloganıyla karşımıza çıkıyor. Günün en erken saatlerinde, soğuk kış günlerinde, yazın sıcağında, uykusuz gecelerde, her an bebeklerin rahat etmesini sağlayarak, dünya annelerinin güvendiği markalardan biridir. Carter’s bir Amerikan Markasıdır.

1865 yılında, kalite ve yenilikçilik mirası üzerine kurulmuş Carter’s, dünyanın önde gelen çocuk giyim, uyku giyim, hediye ve aksesuar markaları arasında bulunuyor. Birbirinden eğlenceli ve renkli desenleri, yüksek kaliteye sahip sağlıklı ürün yapısı, vücuda en iyi oturan, annelerin zevkine hitap eden detayları ile Carter’s ikonik tasarımları, minikleri rahat ettiriyor.

Bebeği hırpalamadan ve kolayca giydirmek için esnek yaka özelliğine sahip body’ler, boynunu sıkıştırmayacak korumalı fermuar, nikel içermeyen çıtçıtlı bodyler ve kendiliğinden ayaklı tulumlar gibi ürünlere sahipler. Hayatın içinde yaşayan anlara uygun rahatlatıcı çözümler ve tasarımlar ürettiği için, Carter’s koleksiyonları, nesiller boyu ailelerin güvenini kazanmaya devam ediyor.

9.     Zara

Zara bebek giyim markası olarak listemize giren en önemli şirketlerden biridir. Tıpkı diğer markalar gibi bebek giyiminde Zara markasını da şiddetle önermekteyim. Zara markası, bebek giyiminde daha çok moda ve kalite yönüyle ön plana çıkıyor. Yine ailemizde bebeğimiz için çok kullandığımız bir markadır kendileri. Bebeğinizin stil sahibi ve tarz bir bebek gibi görünmesini, kaliteli ve rahat olmasını istiyorsanız şiddetle Zara’nın ürünlerini denemenizi öneririz.

10.   İdil Baby & Mamino

İdil Baby bebek giyim markaları listesinde bulunuyor. İdil Baby&Mamino markası tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başladığı 1984 yılını takip eden ilk 15 senede yabancı markalar için üretim yapmıştır. Bu süreçten sonra 1998 yılında kendi markaları olan idilbaby’yi yarattılar. 0-2 yaş bebeğinin temel ihtiyaçlarını karşılayan Idilbaby’e, 2004 yılında Mamino katıldı.Şık pantalonlar, cool ceketler, birbirinden güzel elbiseler Mamino etiketiyle 2004’ten bugüne  0-6 yaş arası  tarz sahibi bebeklerle buluşuyor.

İdil Baby&Mamino bebek giyim markaları, bebeklerinin dış görünüşü kadar sağlığına da önem veren anneler için özenle hazırlanan kıyafetlerin tümü ipliğinden çıtçıtına kadar, hassas tenlere zarar vermeyecek kumaşlardan, kanserojen madde, AZO ve fitalat gibi zararlı maddeler içermeyen aksesuarlardan üretiliyor.

2014 yılında Idilbaby ve Mamino markalarımızla yıllık milyonlarla ifade edilen parça üretimi, modern üretim ve satış tesisleri ve dünyaya ihraç ettiği üstün kaliteleriyle, Türkiye’nin en büyük, modern ve iddialı bebek giyim firmaları arasında bulunuyorlar.

Türkiye çapında 20 mağazası bulunan bebek giyim markası İdil&Mamino, deneyimli kadrosu ve online satış ekibi ile kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için sizleri bekliyor…

11.    Babymall

Babymall markası, toplamda 15.000 m2 alanıyla Avrupa’nın En Büyük Bebek Alışveriş merkezidir. Doğum öncesi ve sonrası süreçte anneler, anne adayları ve 0-12 yaş arası çocuk sahibi annelerin ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılamak amacıyla Şubat 2014’de Ankara’da açılmış. Ankara’da İstanbul Yolu ve Çukurambar semtlerinde hizmet vermektedir.

İçerisinde anne ve anne adayları için eğitim ve seminer alanı, misafirlere hizmet verecek olan Baby Cafe, bebek ve çocuklar için oyun alanları, emzirme odası ve bay bayan mescit bulunan BabyMall İstanbul Yolu Alışveriş Merkezinde 300 araçlık büyük bir otoparkla hizmet veriyor.

Bebek arabasıoto koltuğu, ana kucağı, beşik, oyun parkları, yürüteçlermama sandalyesi gibi araç gereç ürünlerinden biberon ve emziklere, oyuncaklardan, telsiz ve akülü arabalara, sağlıklı yaşam ürünlerinden bebek giyim tekstil ve bebek odası mobilyasına kadar geniş yelpazede yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşitliliğine sahip mağazada, prematüre bebekler için özel bir bölüm de yer alıyor. Doğal olarak bebek giyim markaları listesine rahatlıkla dahil oluyor.

12.   Welcome Baby

Welcome Baby Markası, Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun üyelerindendir. 70 yıldır toptan ve perakende sektöründe olan Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, bebek giyim markaları listesinde yer alarak tecrübesini, Welcome Baby markası ile Anne & Bebek sektörüne aktarmıştır. 2014 yılının Mayıs ayında kurulan Welcome Baby, bu kısa zamanda fiziki mağazaları ve E-Ticaret sitesi ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır.  Sürekli gelişmekte olan Welcome Baby, ilk mağazasını Mart 2015 tarihinde açmıştır.

13.  Lc Waikiki

LC Waikiki şirketi 1988 yılında Fransız asıllı üç ortak tarafından kurulmuştur. Toptan satış amaçlı bir marka olarak ticari hayatına başlamıştır. Paris’te kurulup tescil edilen LC Waikiki, ilk etapta t-shirt ve sweatshirt tasarımları ile dikkat çekmiştir. Zaman içerisinde markanın kurucu iki ortağının ayrılmasıyla birlikte LC Waikiki, tek hissedar olarak George Amouyal’a geçmiştir. LC Waikiki’nin üreticisi ve aynı zamanda Türkiye lisansörü olan Taha grubuna bağlı Tema Tekstil ise 1997 yılında LC Waikiki markasının tüm dünyadaki haklarını satın almıştır. Ülkemizde de bebek kıyafetleri sektöründe oldukça etkin ve yaygındır. Her kesime, her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı ürünleri vardır. Dolayısıyla en iyi bebek giyim markaları listesinde akla ilk gelenler arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu